نمایندگي GS1


شرکت مهندسی سامانه های هوشمند نسل پنجم نماینده رسمی GS1 جهاني مي باشد.  این شرکت از مدرسان ارشد دوره های ایرانکد محسوب می شود و دارای مجوز ارائه مشاوره در زمینه کدینگ کالا و خدمات و برگزاری همایش های بارکد هست.

لینک آدرس نمايندگی شرکت در مرکز GS1 ایران

GS1 جهانی چیست؟

سازمان جهانی GS1 یک سازمان بین‌المللی پیشگام در زمینه طراحی، توسعه و اجرای استانداردهای شناسایی کالا، ضبط خودكار داده‌ها و تبادل الكترونيكي آنها است. این سازمان گستره وسیعی از خدمات و راهکارهای اجرایی را برای بهبود کارایی و شفاف‌سازی زنجیره‌های تأمین و تقاضا در سطح جهانی و بخش‌های مختلف صنعتی و تجاری ارائه می‌دهد.

سیستم GS1 به عنوان سیستم یکپارچه‌سازی استانداردهای جهانی، اطلاعات مورد نیاز برای مدیریت زنجیره تأمین کالا را از طريق شناسایی یکتا و منحصربفرد موجودیت‌های ثابت و در گردش چرخه از قبیل اقلام تجاری، واحدهای لجستیکی، دارایی‌ها و مکان‌های فیزیکی فراهم می‌آورد. این امر باعث پذیرش و مقبولیت این سازمان در سطح جهان گردیده به گونه ای که بسیاری از سیستم‌های زنجیره تأمین جهانی از این استانداردها استفاده می‌نمایند. برخی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سازمان به شرح زیر است:
 GS1 یک سازمان جهانی است که در زمینه استقرار استانداردها و راهكارهای شناسایی کالا از سال 1973 تا كنون تجربه عملیاتی دارد.
  سازمان GS1 محدوده وسیعی از محصولات، خدمات و راهکارهای كاربردی را ارائه می‌دهد که به طور قابل توجهی باعث بهبود قابلیت‌های زنجیره تأمین و تقاضای کالا می‌شود.
سازمان GS1 در زمینه‌های مختلف حرفه‌ای و صنعتی مانند خرده‌فروشی و كالاهای FMCG، بهداشت و درمان، حمل‌ونقل و لجستيك و … خدمات ارائه می دهد.
در حال حاضر یکصد و يازده کشور به عنوان مرکز شماره‌گذاری (Member Organization) نماینده رسمی سازمان GS1 هستند و در سطح جهان بيش از یک میلیون شرکت از خدمات و راهكارهای GS1 استفاده می كنند.
اطلاعات شرکت‌های عضو GS1 ایران از طريق این سایت و همچنین سایت GEPIR سازمان GS1 بین‌الملل اطلاع‌رسانی می‌شود.